Mango suszone Gold

Mango suszone Gold
Dostawa
Bezpłatna
Przy zamówieniu od 200 zł.
InPost na terenie całej Polski
Koszt dostawy według stawek InPost. Koszt dostawy do Paczkomatu  - 16 zł, dostawa kurierem - 19 zł. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
Dostawa kurierem na terenie Warszawy - 16 zł.
Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
DPD FOOD – bezpieczna dostawa żywności! - 19zł
Monitorowany łańcuch chłodniczy od +1oC do +4oC!

Paczki do Łodzi, Krakowa, Poznania i Trójmiasta wysyłamy od poniedziałku do czwartku (dostawa do klienta w dniu następnym).
Waga: (100 g)
12 zł
szt (12 zł)

Suszone mango

będzie przepiękną alternatywą bądź jakim słodyczom. Poza tym takie smakołyki dłużej się przechowują, zajmują mniej miejsca i mają bardziej nasycony skład witaminowy. Z świeżego owocu metodą odwodnienia usuwano całą wodę i pozostaje tylko skoncentrowany i kaloryczny owoc.

Suszone mango bez cukru jest bardzo pożyteczny dla organizmu człowieka. Świeży owoc jest żółtego koloru, ma mięsistą strukturę i przyjemny słodki smak. Dla produkcji suszonych owoców są stosowane tylko dojrzałe owoce. Z nich najpierw usuwają skórkę i kładą do specjalnej suszarki. Po zakończeniu procesu odwadniania cienkie plasterki mango są gotowe do spożycia.

Jak spożywają suszone mango

Po pierwsze, suszone mango to świetny pomysł na przekąskę. Cienkie i lekkie plastry można wygodnie zabrać ze sobą w podróż. One nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na pewny czas zahamować apetyt. Bardzo często taka przekąska jest proponowana dzieciom, ponieważ nie zawiera cukru.

Mango w suszonej postaci posłuży doskonałym dodatkiem do deserów. Jego stosują w wielu potrawach w różnych celach: żeby nadać potrawie przyjemny aromat i lekki posmak tropików lub po prostu udekorować gotową kompozycję kulinarną. Bardzo często mango staje się jednym ze składników sałatek oraz częścią dań z mięsa i owoców morza.

Suszone owoce manga nadają bardzo wyrazistego smaku takim napojom, jak kompot, herbata, napój jagodowy, coctaile alkoholowe lub bezalkoholowe. Wstępnie każdy kawałek egzotycznego owocu jest przepłukiwany pod bieżącą wodą i moczony. Tak owoc rozmiękczają i z czasem oddaje więcej smaku i aromatu gotowemu napojowi.

Kupując suszone mango, jego plastry można przechowywać w suchym i szczelnym opakowaniu, w temperaturze nie wyżej, niż 22 stopnie Celsjusza. Całkowity okres przydatności do spożycia wynosi nie więcej, niż 120 miesięcy. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy są przestrzegane wszystkie ustalone normy przechowywania produktu.

Pożyteczne właściwości suszonego manga bez cukru

Manga słusznie nazywają królem owoców. Jego skład jest bardzo bogaty i rozmaity w pożyteczne substancje:

 • zestaw witamin z grup A, B, C, E і D;
 • kwas foliowy;
 • wiele korzystnych aminokwasów;
 • pektyna
 • jednocześnie kilka przeciwutleniaczy, które usuwają szkodliwe substancje z organizmu;
 • zestaw pierwiastków śladowych;

Każdy element wywiera pewny wpływ na stan zdrowia człowieka. Spożywając mango na regularnej podstawie, można osiągnąć następującego pozytywnego efektu:

 • normalizacja cykli snu;
 • wzmocnienie układu odpornościowego na ogół;
 • przyśpieszenie procesów metabolizmu w organizmie;
 • usunięcie szkodliwych substancji, w tym szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn;
 • obniżenie ciśnienia tętniczego;
 • wyprowadzenie szkodliwych substancji, w tej liczbie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyn;

Kupić suszone mango dla zdrowej przekąski mogą i kobiety ciężarne. Dzięki podwyższonej zawartości kwasu foliowego w składzie, taki owoc stanie się bardzo korzystny dla zdrowia mamy i dziecka. Ten pożyteczny owoc też podnosi potencję u mężczyzn.

Suszone mango z dostawą do domu

Dzisiaj zamówić dostawę owoców suszonych może każdy przez serwis Crazybox. Nasi specjaliści rzetelnie wybierają najlepsze owoce dla produkcji suszonych plasterków. Zbiór zamówienia zajmuje minimum czasu, ponieważ dziennie na magazynie owoców przeprowadza się inwentaryzacja zapasów.

Suszone mango można kupić o każdej porze roku, po złożeniu zamówienia na stronie internetowej serwisu Crazybox. Po Kijowie towar będzie dostarczony za pomocą służby kurierskiej. Po Ukrainie transport każdej produkcji wykonuje firma Nowa Poczta.