Ananas suszony bez cukru

Ananas suszony bez cukru
Dostawa
Bezpłatna
Przy zamówieniu od 200 zł.
InPost na terenie całej Polski
Koszt dostawy według stawek InPost. Koszt dostawy do Paczkomatu  - 16 zł, dostawa kurierem - 19 zł. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
Dostawa kurierem na terenie Warszawy - 16 zł.
Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
DPD FOOD – bezpieczna dostawa żywności! - 19zł
Monitorowany łańcuch chłodniczy od +1oC do +4oC!

Paczki do Łodzi, Krakowa, Poznania i Trójmiasta wysyłamy od poniedziałku do czwartku (dostawa do klienta w dniu następnym).
Waga: (100 g)
14 zł
szt (14 zł)

Naturalny suszony ananas bez cukru

Amatorom soczystych kawałeczków świeżego ananasa na pewno przypadnie do smaku suszony ananas - nowość na ukraińskim rynku owoców suszonych. Technologia suszenia, używana przy przygotowaniu delikatesu brazylijskiego, polepsza charakterystyki owocu i podnosi komfortowe spożywanie. Spakowany produkt można wziąć ze sobą w drogę, zastosować jako lekką przekąskę lub do przygotowywania wytwornych potraw.

Przygotowany ze świeżych jakościowych owoców suszony ananas bez cukru jest koncentrantem witamin, mineralnych substancji i włókien roślinnych. Dzięki specjalnej technologii suszenia owoców mikroelementy i witaminy zachowują się w całości, rośnie ilość tłuszczów i białek. Świeże owoce dla niektórych ludzi są niebezpieczne wskutek obecności kwasów organicznych, ale ograniczeń w spożywaniu ananasa po wysuszeniu owocu nie ma.

Pożyteczne właściwości ananasa zachowują się tylko w jakościowym produkcie, kupić który sklep online Crazybox proponuje w najkorzystniejszych w Ukrainie cenach od sprawdzonych dostawców. Zamówić suszony ananas naturalny można w każdej potrzebnej ilości z dostawą na korzystnych warunkach.

Skład i właściwości suszonego ananasa

Suszone ananasy zawierają duża ilość makroelementów i mikroelementów:

 • fosfor i kalcjum do wzmocnienia szkieletu i zębów;
 • jod do syntezy hormonów tarczycy;
 • miedź do aktywnego przekazania impulsów nerwowych i aktywacji insuliny;
 • potas i sód do wsparcia bilansu wodno-alkalicznego;
 • magnez do koordynacji pracy serca;
 • żelazo do nasycania tkanek tlenem;
 • mangan zapewnia regenerację komórek i odmładza organizm;
 • krzem organiczny, który pozytywnie wpływa na pracę wszystkich organów;
 • kwas foliowy do hematopoezy itp.

Szorstki błonnik, który mieści się w produkcie, stymuluje jelitową mikroflorę, zapewnia dobre trawienie i obniża poziom cholesterolu. Antyoksydanty sprzyjają wzmocnieniu odporności.

Kaloryczność i spożywanie owoców suszonych z ananasa

Świeże i suszone owoce różnią się nie tylko współzależnością elementów odżywczych, ale też kalorycznością. Jeśli wartość energetyczna świeżego ananasa wynosi 48 kcal na 100 gramów, to suszony ananas ma wartość kaloryczną 275 kcal, co pozwala dodawać produkt do diety. Obecność w składzie suszonych owoców fermentu "bromelaina" robi produkt doskonałym wyborem dla ludzi, którzy chcą pozbyć się nadmiernego tłuszczu. Ferment "Bromelaina" sprzyja rozszczepianiu komórek tłuszczowych i wyprowadzeniu rozszczepionych tłuszczów z organizmu w sposób naturalny. Tymina wchodząca do składu owoców suszonych, polepsza umięśnienie, dzięki czemu wykonuje się miękka korekcja sylwetki.

Spożywać suszone owoce tropikalne można w każdym wieku, nie bojąc się wyrządzić stratę zdrowiu. Delikatesem można zamienić cukierki i wyroby cukiernicze, podać do stołu jako smaczną przekąskę lub wykorzystać przy przygotowywaniu potraw.

Suszone owoce w całości zachowują właściwy świeżemu owocowi aromat, są estetyczne, mają przyjemny dyskretny smak. Produkt przytępia uczucie głodu i zapewnia organizmowi człowieka substancje witaminowo-mineralne w ilości, niezbędnej dla aktywnego życia.

Pożyteczne właściwości suszonego ananasa

Jednej z przyczyn zamówić suszone owoce, na przykład ananas, w sklepie internetowym Crazybox jest możliwość przy układatycznym spożywaniu:

 • poprawić krwiobieg;
 • przyśpieszyć procesy trawienia;
 • wyprowadzić szkodliwe produkty przemiany materii ;
 • stabilizować wagę.

U kobiet polepsza się stan skóry, zmniejsza się ryzyko rozwoju w piersiach nowotworów złośliwych. U mężczyzn podnosi się libido i polepsza się jakość spermy.