Krolewskie daktyle

Krolewskie daktyle
Dostawa
Bezpłatna
Przy zamówieniu od 200 zł.
InPost na terenie całej Polski
Koszt dostawy według stawek InPost. Koszt dostawy do Paczkomatu  - 16 zł, dostawa kurierem - 19 zł. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
Dostawa kurierem na terenie Warszawy - 16 zł.
Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
DPD FOOD – bezpieczna dostawa żywności! - 19zł
Monitorowany łańcuch chłodniczy od +1oC do +4oC!

Paczki do Łodzi, Krakowa, Poznania i Trójmiasta wysyłamy od poniedziałku do czwartku (dostawa do klienta w dniu następnym).
Waga: (200 g)
12 zł
szt (12 zł)

Daktyle Medjool od CrazyBox

Wśród mnóstwa odmian daktylów gatunek "Medjool" wyróznia się niezwykłym smakiem i aromatem. Daktyle królewskie, rozmiar których jest większy, niż owoców innych odmian, podobają się nawet ludziom, którzy są obojętni do owoców daktylowca.

Kupić w Ukrainie prawdziwy daktyl królewski od pewnych dostawców proponuje serwis dostawy egzotycznych owoców Crazybox. Firma współpracuje z dostawcami, produkcja których cieszy się świetną reputacją. Certyfikaty potwierdzają odpowiedniość towarów światowym standardom jakości.

Suszone owoce "Medjool", rozmiar których jest większy od rozmiaru zwyczajnych owoców, wysoko cenią przedstawiciele narodów wschodnich. W krajach Wschodu dawno wiadomo o zdolności daktylów królewskich przechowywać na długie lata piękność i młodość.

Skład i wartość daktylów królewskich

Daktyle królewskie "Medjool" mają zrównoważony skład i dosyć wysoką kaloryczność. Wartość energetyczna na 100 gramów owoców wynosi 273 kcal.

Owoce zawierają:

 1. węglowodany 69 gramów;
 2. tłuszcze 0,8 grama;
 3. białko 2,8 grama.

Cukru naturalnego w daktylach jest dosyć dużo, więc ludziom którzy chcą schudnąć trzeba ograniczyć spożycie tych owoców.

Będące naturalnymi zamiennikami wyrobów cukierniczych daktyle zawierają w dużej ilości witaminy i minerały.

Suszone owoce królewskie są bogate w takie pierwiastki jak: żelazo, potas, mangan, magnez, fosfor, cynk, magnez, kwas foliowy, Zestaw witamin A i B (w tym B9). Ponadto daktyle zawierają dużo pektyny.

Właściwości królewskich daktyli "Medjool"

Wystarczy zjadać kilka daktylów dziennie, żeby organizm otrzymał niezbędne dla zdrowia substancje pożyteczne, normalizowały się procesy metaboliczne, polepszyło się samopoczucie i humor.

Jeszcze jedną przyczyną kupić daktyle królewskie, które są naturalnym zamiennikiem wyrobów cukierniczych, jest działanie właściwości immunostymulujących. Taki naturalny immunostymulator można brać ludziom w każdym wieku.

Daktyle suszą specjalną technologią, bez wysokich temperatur, co pozwala w pełni zachować w owocach witaminy, minerały, zdrowe kwasy i białko. Suszone specjalną technologią daktyle izraelskie kupić można w Kijowie w każdym czasie poprzez zamówienie w sklepie Crazybox.

Pożyteczne właściwości daktyla "Medjool"

Naturalne daktyle królewskie z Izraelu to smaczna i syta przekąska, którą można włożyć do kieszeni lub do torby. Kilka daktyli dodadzą energii i sił, zwiększą wytrzymałość i dadzą zastrzyk energii.

Dzieciom dobrze dawać suszone owoce dla podniesienia odporności, poprawy trawienia i jako zamiennik słodyczy.

Mężczyznom poleca się spożywać smaczny produkt odżywczy żeby:

 1. otrzymać zastrzyk energii;
 2. zwiększyć aktywność mięśniową;
 3. obniżyć znużenie i odnowić siły;
 4. polepszyć potencję;
 5. przygotować się do wysiłków fizycznych.

Podczas ciąży zalecają spożywać suszone owoce dla normalnego rozwoju dziecka. Codzienne spożywanie 2-3 daktyli pozwala całkowicie zadowolić organizm kobiety w ciąży witaminą B9 i kwasem foliowym. Ze względu na obecność potasu w składzie, który zapewnia wyprowadzenie toksyn, zmniejszają się objawy toksykozy.

Gdzie kupić daktyle królewskie

Spożywanie smacznego produktu pozwala:

 • normalizować działalność nerek, wątroby, mięśnia serca;
 • zapewnić dla mózgu niezbędną ilość tlenu;
 • stabilizować ciśnienie;
 • poprawić mikroflorę jelitową;
 • normalizować poziom hemoglobiny we krwi.

Sklep internetowy Crazybox proponuje królewski daktyl gwarantowano wysokiej jakości za dostępną cenę. W asortymencie firmy są przedstawione zestawy świeżych owoców egzotycznych, orzechy, miód.