Granat Elite

Granat Elite
Dostawa
Bezpłatna
Przy zamówieniu od 200 zł.
InPost na terenie całej Polski
Koszt dostawy według stawek InPost. Koszt dostawy do Paczkomatu  - 16 zł, dostawa kurierem - 19 zł. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
Dostawa kurierem na terenie Warszawy - 16 zł.
Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
DPD FOOD – bezpieczna dostawa żywności! - 19zł
Monitorowany łańcuch chłodniczy od +1oC do +4oC!

Paczki do Łodzi, Krakowa, Poznania i Trójmiasta wysyłamy od poniedziałku do czwartku (dostawa do klienta w dniu następnym).
Waga: (1 szt)
12 zł
szt (12 zł)

Owoc granatu - kupić w CrazyBox

Kupić owoc granatu za korzystną cenę dziś można nie tylko w supermarkecie, ale też zamówić prosto do domu. W odróżnieniu od produktów w sklepie, świeży i soczysty granat można zamówić z dostawą przez cały rok.

Właściwości owocu granatu

Granat jest smacznym i jednocześnie pożytecznym owocem. Jest bardzo popularny w kuchni oraz medycynie. Bogaty skład witamin i punicalagin robią ten owoc osobliwym wśród innych świeżych produktów. Ma grubą i niejadalną skórkę, a wewnątrz dużą ilość nasion w błonie. Czerwone, soczyste i słodkie pokrycie nazywa się aril.

Korzyść rubinowego owocu dla zdrowia człowieka jest oczywista:

  1. silne działanie przeciwzapalne;
  2. zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka piersi;
  3. obniżenie ciśnienia krwi;
  4. pomoc w leczeniu zapalenia stawów i chorób stawów;
  5. zmniejszenie szans na choroby układu krążenia;
  6. poprawa pamięci i podwyższenie wydajności.

Granat można kupić na sztuki na stronie internetowej Crazybox. Spożywając nasiona takiego produktu, można uprzedzić powstanie mnóstwa chorób, ugasić pragnienie i nasycić organizm pożytecznymi witaminami.

Czy można jeść pestki z granatu

Ludzi, którzy lubią ten słodki i pożyteczny owoc, można warunkowo podzielić na dwie grupy: ci, którzy spożywają pestki granatowe i ci, którzy ich nie jedzą. Względem ich korzyści istnieje dużo różnych opinii. Ktoś uważa, że one są pożyteczne, inni zaś nie.

Naukowcy przeprowadzili szereg badań i ustalili, że pestki granatowe nie są szkodliwe dla człowieka. Stymulują aktywną pracę jelita, tym samym poprawiając perystaltykę. W nich mieści się też dużo różnych olejów. Polepszają wygląd zewnętrzny skóry, stan naczyń i pracę serca.

Serwis online Crazybox proponuje dostawę świeżych owoców prosto do domu w krótkie terminy. Kurier przywiezie zamówienie w Kijowie tego samego dnia. Poza tym, firma wykonuje wysyłkę świeżych owoców po wszystkich regionach Ukrainy. Złożyć amówienie można online lub przez telefon.

Jak poprawnie obierać czerwony granat

Z pytaniem prawidłowego obierania granatu od skórki spotykają się wielu ludzi. Jeśli robić to etapowo i według reguł, to posmakować owoc można już za parę minut. Proces obierania wlicza kilka prostych kroków:

  1. pokręć produkt po dowolnej twardej powierzchni, przyciskając dłonią;
  2. wykonaj nadcięcie w środku owocu i podziel go na dwie części;
  3. postukaj w każdą połówkę drewnianą łyżką, pochylając ją nad pojemnikiem nasionami do dołu.

Istnieje jeszcze jeden sposób obierania owocu, kiedy jego powierzchnię przecinają z 4 stron i opuszczają do wody. Tak można łatwo zdjąć skórkę, a nasiona pozostaną na dnie pojemnika.

Dostawa naturalnych granatów w całej Polsce

Każdy ma możliwość kupić owoce na stronie internetowej serwisu Crazybox i otrzymać zamówienie do domu. Kurierzy operatywnie przyjeżdżają pod wskazanym adresem z rzetelnie spakowanymi owocami. Każdy owoc w całości zachowuje swoją świeżość i jest dostarczony w osobnym opakowaniu.

Firma Crazybox dokonuje dostawę smakołyków.

Specjaliści serwisu wybierają najlepsze owoce, które są całkiem dojrzałe. Każdy produkt przechodzi rzetelne sprawdzenie i kontrolę jakości przed wysyłką. Na stronie internetowej Crazybox nawet najbardziej wymagający smakosz potrafi znaleźć niezwykłe słodkie smakołyki. Naturalne świeże owoce: egzotyczne, tropikalne, owoce suszone, orzechy można kupić w naszym sklepie za dostępną ceną w każdą porę roku.