Baby ananas

Baby ananas
Dostawa
Bezpłatna
Przy zamówieniu od 200 zł.
InPost na terenie całej Polski
Koszt dostawy według stawek InPost. Koszt dostawy do Paczkomatu  - 16 zł, dostawa kurierem - 19 zł. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
Dostawa kurierem na terenie Warszawy - 16 zł.
Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.
DPD FOOD – bezpieczna dostawa żywności! - 19zł
Monitorowany łańcuch chłodniczy od +1oC do +4oC!

Paczki do Łodzi, Krakowa, Poznania i Trójmiasta wysyłamy od poniedziałku do czwartku (dostawa do klienta w dniu następnym).
Waga: (1 szt)
19 zł
szt (19 zł)

Ananas baby


Ananasy baby zdobywają serca wszystkich amatorów egzotycznych i smacznych owoców, zwłaszcza dzieci. To bardzo soczyste, słodkie i pożyteczne owoce. Ten świetny owoc tropikalny przez stulecia słynie nie tylko ze swojego unikalnego smaku, ale też z dziwnej pożyteczności korzyścią dla zdrowia.

Owoc jest bogaty w witaminy В, Z i kalcjum. Mimo jego słodki smak dzięki zawartosci w nim cukrów, jego kaloryczność jest umiarkowana. Poza tym, ananas mini również jest cennym źródłem błonnika. Ananas mini to bardzo niskokaloryczny produkt, zawiera tylko 55 kalorii na 100 gramów. Więc jeśli dbasz o sylwetkę, możesz śmiało jeść ten produkt, nie bojąc się utyć.

Nie koniecznie czekać na podróż, żeby spróbować ten soczysty, słodki owoc. Kupić ananasy baby z dostawą po Ukrainie możecie w naszym sklepie on-line Crazybox. Przedstawiamy mnóstwo egzotycznych smakołyków, które możecie spróbować już teraz: owoce tropikalne, orzechy, miód, owoce suszone, jagody. Wszystkie produkty są certyfikowane i przechodzą codzienną kontrolę jakości.

Wygląd zewnętrzny i smak ananasa mini

Ananasy baby maja nasycony słodki smak i mniej włóknisty środek, niż odmiany pełnowymiarowe. Posiadają pachnącą złocistą skórkę i jasnokolorowy żółty miąższ. Młode ananasy w całości są jadalne, bez usunięcia środku. Rozmiar średniego owocu bez liści wynosi blisko 10-12 centymetrów wysokości i blisko 5-8 cm w średnicy, co robi go idealną porcją.

Taka odmiana ananasów zawiera niewielką ilość kwasu, co pozwala rozkoszować się jego przepięknym smakiem zarówno w świeżej postacie, jak i w postaci przygotowanej. Na przykład, w sałatkach owocowych, smoothie, galarecie i innych deserach.

Jak obrać ananas beby

Przewagą złotawożółtych ananasów baby jest to, że są one zawsze bardzo słodkie. I nawet nie trzeba usuwać środek, który w odmianach pełnowymiarowych jest szorstki i niejadalny. Ananas baby trzeba przechowywać przy temperaturze od 7 do 12°C, a żeby prawidłowo obrać go, wam trzeba:

 1. Odciąć dolną część i ogonek ananasa.
 2. Ostrożnie oskrobać skórkę nożem.
 3. Pokroić ananas na kilka części.
 4. Na tym etapie można przejawić fantazję i podzielić kawałeczki na plastry, cząstki, pokroić w kostkę. Gotowe! Teraz owoc można podawać do stołu!

Korzyść małych ananasów

Sok ananasowy wstępuje do reakcji z komórkami tłuszczowymi w naszym organizmie i sprzyja ich metabolizmowi. Poza tym ananas sprzyja poprawie jakości krwi, rozrzedzając ją. To znacznie obniża szansę pojawienia się skrzeplin i innych problemów układu krwionośnego.

W ananasie mini mieści się mnóstwo biologicznie aktywnych mikroelementów i pożytecznych właściwości. Jego główne przewagi to:

 • Pomaga szybkiemu trawieniu.
 • Obniża ciśnienie.
 • Jest efektywny w leczeniu wielu chorób, takich jak: zapalenie płuc, zapalenie stawów, różne infekcje bakteryjne i inne.
 • Odnawia organizm, uruchamia proces regeneracji komórek i pomaga spalaniu tłuszczu.
 • Wyprowadza nadmiar wody z organizmu.
 • Zawiera dużą ilość witamin i minerałów, a mianowicie: witaminy С, В3, В1, fosfor, magnez.
 • Pomaga usunąć nabrzmiałość i nudności.

Gdzie kupić ananas baby

W naszym sklepie online Crazybox możecie kupić ananasy mini za przyjemną cenę z dostawą po całej Polskę. 

Solidne opakowanie, szybka dostawa pozwalają zachować owoce w idealnym stanie i w całości.